Sprzęgło Visteon VS16 Ford Mondeo IV, Galaxy , S-Max , Volvo V70 S80

W magazynie
SKU
Ak.1101.0066
245,00 zł 199,19 zł
Dodaj do schowka
Więcej informacji
SKUAk.1101.0066
Marka autaFord, Volvo
Średnica koła pasowego (mm)110
ProducentVisteon
Licza PK6
Napięcie zasilania12 V
Średnica wewnętrzna łożyska 35 mm
Średnica zewnętrzna łożyska 55 mm
Szerokość łożyska20 mm
Występuje w pojazdach
FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi QYWA 92 (125) 1753 2006.05 - 2015.06

FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi FFWA 74 (100) 1753 2006.05 - 2015.06

FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi AZWA 96 (130) 1997 2006.05 - 2015.06

FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi QXWC,UFWA,QXWA,QXWB 103 (140) 1997 2006.05 - 2015.06

FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi TYWA,KLWA 85 (115) 1997 2006.05 - 2015.06

FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi QYBA,KHBA 92 (125) 1753 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi FFBA 74 (100) 1753 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi KLBA,TYBA,LPBA 85 (115) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi AZBA 96 (130) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi UFBB,QXBA,UFBA,QXBB 103 (140) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi QYBA,KHBA 92 (125) 1753 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi FFBA 74 (100) 1753 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi UFBB,QXBA,UFBA,QXBB 103 (140) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi KLBA,TYBA,LPBA 85 (115) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi AZBA 96 (130) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 1.8 TDCi QYBA,KHBA 92 (125) 1753 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi AZBA 96 (130) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi UFBB,QXBA,UFBA,QXBB 103 (140) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD MONDEO IV sedan (BA7) 2.0 TDCi KLBA,TYBA,LPBA 85 (115) 1997 2007.03 - 2015.01

FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi QYWA 92 (125) 1753 2006.05 - 2014.12

FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi TYWA,KLWA 85 (115) 1997 2006.05 - 2014.12

FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi QXWC,UFWA,QXWA,QXWB 103 (140) 1997 2006.05 - 2014.12

FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi AZWA 96 (130) 1997 2006.05 - 2014.12



VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.0 D D 4204 T 100 (136) 1997 2006.03 - 2013.12

VOLVO S80 II (124) 2.0 TDi D 4204 T 100 (136) 1997 2006.03 - .

VOLVO V70 III (135) 2.0 D D 4204 T 100 (136) 1997 2007.04 - .
Model kompresoraVISTEON VS16
Numer oryginalny OEM30780751
36000734
6G91-19D629-GA
6G91-19D629-GB
6G91-19D629-GC
6G91-19D629-KA
6G91-19D629-KB
6G91-19D629-KC
Visteon 1435796
Visteon 1441291
Visteon 1543958
Visteon 1566168
Visteon 1674618
Visteon 1731790
Visteon 1745032
Visteon 1858669
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Newsletter