Sprzęgło Renault Clio III, Kangoo , Nissan Juke, Micra III Sanden SD6V12

W magazynie
SKU
AK.1101.0173
250,00 zł 203,25 zł
Dodaj do schowka
Więcej informacji
SKUAK.1101.0173
Marka autaNissan, Renault
Średnica koła pasowego (mm)125
ProducentSanden
Licza PK6
Napięcie zasilania12 V
Średnica wewnętrzna łożyska 35 mm
Średnica zewnętrzna łożyska 55 mm
Szerokość łożyska20 mm
Występuje w pojazdach
RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F) K9K 766 63 (86) 1461 2008.02 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V K4J 780 72 (98) 1390 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi K9K 752 47 (64) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi K9K 770 55 (75) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi K9K 752 48 (65) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi K9K 750 60 (82) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) K9K 764,K9K 774 78 (106) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) K9K 766 63 (86) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) K9K 772 76 (103) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) K9K 714,K9K 768 50 (68) 1461 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... K4M 800,K4M 801 82 (112) 1598 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) K4M 804 65 (88) 1598 2005.01 - .

RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi K9K 808,K9K 608,K9K 628 66 (90) 1461 2008.02 - .

RENAULT KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0B) K9K 802 63 (86) 1461 2008.02 - .

RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G) K9K 808 66 (90) 1461 2009.02 - .

RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi K9K 800 50 (68) 1461 2008.02 - .

RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 75 K9K 808,K9K 608,K9K 628 55 (75) 1461 2008.02 - .

RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0A, FW0B) K9K 800,K9K 802 63 (86) 1461 2008.02 - .

RENAULT KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW0G) K9K 808,K9K 608,K9K 628 66 (90) 1461 2008.02 - .

RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.4 (JP01, JP0J) K4J 780,K4J 770 72 (98) 1390 2004.09 - .

RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D) K9K 750 60 (82) 1461 2004.09 - .

RENAULT MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F) K9K 766,K9K 760 63 (86) 1461 2004.09 - .

RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E) K9K 740 47 (64) 1461 2007.03 - .

RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 75 K9K 820 55 (75) 1461 2007.03 - .

RENAULT TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 90 K9K 820 63 (86) 1461 2007.03 - .


NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi K9K 270,K9K 78 (106) 1461 2007.09 - .

NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi K9K 270,K9K 81 (110) 1461 2007.09 - .

NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi K9K 896,K9K 410,K9K 636 81 (110) 1461 2010.06 - .

NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi K9K 704 48 (65) 1461 2002.03 - 2010.06

NISSAN MICRA III (K12) 1.5 dCi K9K 722 60 (82) 1461 2002.03 - 2010.06

NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi K9K 700 50 (68) 1461 2005.01 - 2012.06

NISSAN NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi K9K 276 63 (86) 1461 2005.01 - 2012.06

NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dci (M20, M20M) K9K 892 66 (90) 1461 2010.07 - .

NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dci (M20, M20M) K9K 646,K9K 636 81 (110) 1461 2010.07 - .

NISSAN NV200 / EVALIA Autobus 1.5 dci (M20, M20M, M20K, M20KK) K9K 400,K9K 628,K9K 608 63 (86) 1461 2010.07 - .

NISSAN NV200 nadwozie pełne / kombi 1.5 dci (M20, M20M) K9K 892 66 (90) 1461 2010.02 - .

NISSAN NV200 nadwozie pełne / kombi 1.5 dci (M20, M20M) K9K 646,K9K 636 81 (110) 1461 2010.02 - .

NISSAN NV200 nadwozie pełne / kombi 1.5 dci (M20, M20M) K9K 400,K9K 628,K9K 608 63 (86) 1461 2010.02 - .

NISSAN PRIMERA kombi (WP12) 1.6 Visia QG16DE 80 (109) 1597 2002.01 - .
Model kompresoraSANDEN SD6V12
Numer oryginalny OEMDELPHI TSP0155491
DELPHI TSP0155153M
DRI 700510226
ELSTOCK 51-0226
ERABENELUX AC51226
HELLA 8FK351316-421
LIZARTE 81.10.40.024
NISSA 92600-ZW70J
NISSA 27630-00Q0N
NISSA 27630-00Q0D
NISSA 27630-00Q1M
NISSA 27630-00Q2K
NISSA 27630-00Q3D
NISSA 27630-00Q3J
NISSA 27630-00QAP
NISSA 92600-AZ74A
RENAU 7711497298
RENAU 8200220924
RENAU 8200365787
RENAU 8200600122
RENAU 8200651251
RENAU 8200866437
RENAU 8200953359
RENAU 7711368902
SANDEN SD6V12-1900
SANDEN SD6V12-1452
SANDEN SD6V12-1452A
SANDEN SD6V12-1452B
SANDEN SD6V12-1452E
SANDEN SD6V12-1452F
SANDEN SD6V12-1912
SANDEN SD6V12-1918
SANDEN SD6V12-1938
SERCORE 16CA470
TEAMEC 8600195
VALEO 813665
VALEO 813631
VALEO 813131
VALEO 813165
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Klienci również oglądali te produkty

Newsletter