Sprzęgło Nissan Qashqai, Almera, Renault Megane, Scenic

W magazynie
SKU
Ak.1101.0160
260,00 zł 211,38 zł
Dodaj do schowka
Więcej informacji
SKUAk.1101.0160
Marka autaNissan, Renault
Średnica koła pasowego (mm)125
ProducentDelphi, Valeo
Licza PK6
Napięcie zasilania12 V
Średnica wewnętrzna łożyska 35 mm
Średnica zewnętrzna łożyska 55 mm
Szerokość łożyska20 mm
Występuje w pojazdach
NISSAN ALMERA II (N16) 1.5 dCi K9K 722 60 (82) 1461 2000.04

NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 1.5 dCi K9K 722 60 (82) 1461 2000.01

NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10) 1.5 dCi K9K 292,K9K 282 78 (106) 1461 2006.12 - 2013.12

NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10) 1.5 dCi K9K 292,K9K 282 76 (103) 1461 2006.12 - 2013.12



RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi K9K 734 76 (103) 1461 2004.04

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) K9K 728 74 (101) 1461 2004.04

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 K4M 761,K4M 782 83 (113) 1598 2004.04

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 Flex K4M 766 82 (112) 1598 2004.04

RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) K4J 714,K4J 750 70 (95) 1390 1995.08 - 2004.12

RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... K4M 708,K4M 706,K4M 709,K4M 700,K4M 701 79 (107) 1598 1995.08 - 2004.12

RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) K4J 714,K4J 750 70 (95) 1390 1996.10 - 2003.08

RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) K4M 708,K4M 709,K4M 700,K4M 701 79 (107) 1598 1996.10 - 2003.08

RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) K4J 714,K4J 750 70 (95) 1390 1996.09 - 2008.08

RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 16V (LA00, LA04, LA0B, LA11, LA16, LA19, LA1J, LA1K,... K4M 708,K4M 706,K4M 709,K4M 700,K4M 701 79 (107) 1598 1996.09 - 2008.08

RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) K4J 700,K4J 714,K4J 750 70 (95) 1390 1996.03 - 2003.08

RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) K4M 708,K4M 709,K4M 700,K4M 701 79 (107) 1598 1996.03 - 2003.08

RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) K4J 714,K4J 750 70 (95) 1390 1999.03 - 2003.08

RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 e (KA0V) E7J 626 55 (75) 1390 1999.03 - 2003.08

RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) K4M 708,K4M 709,K4M 700,K4M 701 79 (107) 1598 1999.03 - 2003.08

RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) K7M 702,K7M 703 66 (90) 1598 1999.03 - 2003.08

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V K4J 732 60 (82) 1390 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.4 16V (BM0B, CM0B) K4J 730,K4J 740 72 (98) 1390 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) K9K 728,K9K 729 74 (101) 1461 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) K9K 722 60 (82) 1461 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM16, CM16) K9K 734 76 (103) 1461 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1E, CM1E) K9K 732 78 (106) 1461 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.5 dCi (BM1F, CM1F) K9K 724 63 (86) 1461 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 K4M 788 77 (105) 1598 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V K4M 760,K4M 813,K4M 812 82 (112) 1598 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 16V (BM0C, CM0C) K4M 760 83 (113) 1598 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.6 Flex-Fuel K4M 788 77 (105) 1598 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM16) K9K 734 76 (103) 1461 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.5 dCi (EM1E) K9K 732 78 (106) 1461 2003.09 - 2010.03


RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 K4M 760,K4M 761 83 (113) 1598 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.6 16V K4M 760,K4M 813,K4M 761,K4M 812 82 (112) 1598 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.4 K4J 730,K4J 740 72 (98) 1390 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM02, KM13) K9K 728,K9K 729 74 (101) 1461 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) K9K 722 60 (82) 1461 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16) K9K 734 76 (103) 1461 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM16, KM1E) K9K 732 78 (106) 1461 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.5 dCi (KM1F) K9K 724 63 (86) 1461 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.6 K4M 760,K4M 761 83 (113) 1598 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.6 16V K4M 760,K4M 813,K4M 761,K4M 812 82 (112) 1598 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.6 16V Hi-Flex K4M 856 77 (105) 1598 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.4 K4J 730,K4J 740 72 (98) 1390 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.4 K4J 732 60 (82) 1390 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) K9K 728,K9K 729 74 (101) 1461 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) K9K 722 60 (82) 1461 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM16) K9K 734 76 (103) 1461 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1E) K9K 732 78 (106) 1461 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.5 dCi (LM1F) K9K 724 63 (86) 1461 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.6 K4M 760,K4M 761 83 (113) 1598 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.6 K4M 762 77 (105) 1598 2003.09

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.6 16V (LM1R, LM0C) K4M 760,K4M 813,K4M 761,K4M 812 82 (112) 1598 2003.09

RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) K4M 708,K4M 704,K4M 700,K4M 701 79 (107) 1598 1996.10 - 2001.12

RENAULT SCÉNIC I nadwozie wielkopojemne (MPV) (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) K4J 714,K4J 750 70 (95) 1390 1999.09 - 2003.10

RENAULT SCÉNIC I nadwozie wielkopojemne (MPV) (JA0/1_, FA0_) 1.6 K4M 708,K4M 709 75 (102) 1598 1999.09 - 2003.10

RENAULT SCÉNIC I nadwozie wielkopojemne (MPV) (JA0/1_, FA0_) 1.6 (JA00, JA16, JA15, JA19, JA1V, JA2B, JA2C, JA0B) K4M 706,K4M 707,K4M 700,K4M 776 79 (107) 1598 1999.09 - 2003.10

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) K4J 730,K4J 770,K4J 740 72 (98) 1390 2003.06

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) K9K 728,K9K 729 74 (101) 1461 2003.06

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) K9K 722 60 (82) 1461 2003.06

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) K9K 734 76 (103) 1461 2003.06

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1E) K9K 732 78 (106) 1461 2003.06

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) K9K 724 63 (86) 1461 2003.06

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) K4M 761,K4M 782 83 (113) 1598 2003.06

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R) K4M 706,K4M 766,K4M 813,K4M 812 82 (112) 1598 2003.06 -
Model kompresoraHARRISON/DELPHI CVC
Numer oryginalny OEMDELPHI 01140017
DELPHI 01140169
DELPHI 01140543
DELPHI 01140854
DELPHI 1139026
DELPHI 1140017
DELPHI 1140854
DELPHI TSP0155140
DELPHI TSP0155353
DELPHI 01139026
DELPHI TSP0155831
DRI 700510094
ELSTOCK 51-0094
HELLA 8FK351135-861
HELLA 8FK351135-041
HELLA 8FK351134-451
LIZARTE 81.06.17.004
NISSA 27630-00Q1E
NISSA 27630-00Q2M
NISSA 92600-BN701
NRF 32208
RENAU 7711368685
RENAU 7711135105
RENAU 8200050141
RENAU 8200316164
RENAU 8200470242
RENAU 8200600110
RENAU 7703002209
RENAU 8200940837
RENAU 8671016163
SERCORE 16CA132
TEAMEC 8690261
VALEO 699746
VALEO 813828
VALEO 966746
VALEO 699246
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Klienci również oglądali te produkty

Newsletter