Sprzęgło kompresora klimatyzacji Volvo XC90 I, Valeo KC-88

W magazynie
SKU
AK.1101.0191
320,00 zł 260,16 zł
Dodaj do schowka
Więcej informacji
SKUAK.1101.0191
Marka autaVolvo
Średnica koła pasowego (mm)130
ProducentValeo, Zexel
Licza PK6
Napięcie zasilania12 V
Średnica wewnętrzna łożyska 35 mm
Średnica zewnętrzna łożyska 55 mm
Szerokość łożyska22 mm
Występuje w pojazdach
VOLVO XC90 I (275) 2.5 T AWD B 5254 T2 154 (209) 2521 2002.06 - 2014.12

VOLVO XC90 I (275) D5 AWD D 5244 T5,D 5244 T 120 (163) 2401 2002.06 - 2014.12

VOLVO XC90 I (275) T6 AWD B 6294 T 200 (272) 2922 2002.06 - 2014.12
Model kompresoraValeo KC-88
Numer oryginalny OEMHELLA 8FK351322-171
VALEO Z0002660D
VALEO Z0002663
VALEO Z0002663C
VALEO Z0005706A
VALEO Z0002660
VALEO 813142
VOLVO 31250606
VOLVO 36002422
VOLVO 36000283
VOLVO 31250605
VOLVO 30780715
VOLVO 30780590
VOLVO 30780589
VOLVO 30722087
VOLVO 36000497

Newsletter