Sprzęgło klimatyzacji Renault Clio 3, Megane 2, Scenic 2 Delphi CVC

W magazynie
SKU
AK.1101.0167
280,00 zł 227,64 zł
Dodaj do schowka
Więcej informacji
SKUAK.1101.0167
Marka autaRenault
Średnica koła pasowego (mm)119
ProducentDelphi
Licza PK7
Napięcie zasilania12 V
Średnica wewnętrzna łożyska 35 mm
Średnica zewnętrzna łożyska 55 mm
Szerokość łożyska20 mm
Występuje w pojazdach
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) M4R 700,M4R 701 102 (139) 1997 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport F4R 832 148 (200) 1998 2005.01 - .

RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) F4R 830,F4R 832 145 (197) 1998 2005.01 - .

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) F9Q 812 88 (120) 1870 2004.04 - .

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) F9Q EE 804,F9Q 816,F9Q 818,F9Q J 803 96 (131) 1870 2004.04 - .

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) F9Q E 804 81 (110) 1870 2004.04 - .

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 F4R 770,F4R 771 99 (135) 1998 2004.04 - .

RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 F4R 776 120 (163) 1998 2004.04 - .

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 816,F9Q 818 85 (115) 1870 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 818 81 (110) 1870 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 816,F9Q 818,F9Q 803 96 (131) 1870 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi F9Q 808 68 (92) 1870 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi F9Q 808 66 (90) 1870 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G) F9Q 800 88 (120) 1870 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V (BM0U, CM0U) F4R 770 99 (135) 1998 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 16V Turbo F4R 776 120 (163) 1998 2001.07 - 2012.10

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 803 96 (131) 1870 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi F9Q 800 88 (120) 1870 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 816,F9Q 818 81 (110) 1870 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 816,F9Q 818 85 (115) 1870 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 F4R 770,F4R 771 99 (135) 1998 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 16V Turbo F4R 776 120 (163) 1998 2003.09 - 2010.03

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 818 81 (110) 1870 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi F9Q 808 66 (90) 1870 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi F9Q 818 85 (115) 1870 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 803 96 (131) 1870 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi F9Q 808 68 (92) 1870 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 1.9 dCi F9Q 800 88 (120) 1870 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II kombi (KM0/1_) 2.0 F4R 770,F4R 771 99 (135) 1998 2003.08 - 2012.08

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.9 dCi F9Q 804,F9Q 803 96 (131) 1870 2003.09 - .

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.9 dCi F9Q 808 68 (92) 1870 2003.09 - .

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.9 dCi F9Q 808 66 (90) 1870 2003.09 - .

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) F9Q 800 88 (120) 1870 2003.09 - .

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D) F9Q 804,F9Q 816,F9Q 818,F9Q 803 81 (110) 1870 2003.09 - .

RENAULT MEGANE II sedan (LM0/1_) 2.0 F4R 770,F4R 771 99 (135) 1998 2003.09 - .

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) F9Q 812 88 (120) 1870 2003.06 - .

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) F9Q 804,F9Q 816,F9Q 818,F9Q J 803 96 (131) 1870 2003.06 - .

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) F9Q 804 81 (110) 1870 2003.06 - .

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) F4R 770,F4R 771 99 (135) 1998 2003.06 - .

RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) F4R 776 120 (163) 1998 2003.06 - .
Model kompresoraDELPHI CVC
Numer oryginalny OEMDELPHI 1140018
DELPHI TSP0155829
DELPHI TSP0155355
DELPHI TSP0155354
DELPHI 1140856
DELPHI TSP0155972
DELPHI 1140170
DELPHI 1139027
DELPHI 01140856
DELPHI 1140855
DELPHI 01140855
DELPHI 01140555
DELPHI 01140170
DELPHI 01140528
DELPHI 01140018
DELPHI 01139027
DELPHI 01140554
DRI 700510453
ELSTOCK 51-0453
HELLA 8FK351135-051
HELLA 8FK351135-061
HELLA 8FK351135-341
LIZARTE 81.06.17.009
LIZARTE 81.06.17009
NRF 32424
NRF 32485
QUINTON HA 945673
RENAU 8200678504
RENAU 7711497517
RENAU 8200053264
RENAU 8200309193
RENAU 7711135808
RENAU 8200678499
RENAU 8200940233
RENAU 8200940235
RENAU 8200457418
SERCORE 16CA137
VALEO 699766
WAECO 8880100464
WAECO 8880100520
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Newsletter