Sprzęgło klimatyzacji Opel Vectra C,Signum, Fiat Croma, Saab 9-3

W magazynie
SKU
AK.1101.0161
280,00 zł 227,64 zł
Dodaj do schowka
Więcej informacji
SKUAK.1101.0161
Marka autaFiat, Opel, Saab
Średnica koła pasowego (mm)120
ProducentSanden
Licza PK6
Napięcie zasilania12 V
Średnica wewnętrzna łożyska 35 mm
Średnica zewnętrzna łożyska 52 mm
Szerokość łożyska20 mm
Występuje w pojazdach
FIAT CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12) 939 A2.000 110 (150) 1910 2005.06 - .


SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD Z 19 DT 88 (120) 1910 2002.09 - 2015.02

SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD Z 19 DTH 110 (150) 1910 2002.09 - 2015.02

SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD Z 19 DTH 110 (150) 1910 2003.08 - 2015.02

SAAB 9-3 kombi (YS3F) 1.9 TiD Z 19 DT 88 (120) 1910 2005.03 - 2015.02

SAAB 9-3 kombi (YS3F) 1.9 TiD Z 19 DTH 110 (150) 1910 2005.03 - 2015.02


OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) Z 19 DT 88 (120) 1910 2003.05 - 2008.12

OPEL SIGNUM liftback (Z03) 1.9 CDTI (F48) Z 19 DTH 110 (150) 1910 2003.05 - 2008.12

OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.0 DTI (F48) Y 20 DTH 74 (100) 1995 2003.05 - 2008.12

OPEL SIGNUM liftback (Z03) 2.2 DTI (F48) Y 22 DTR 92 (125) 2172 2003.05 - 2008.12

OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) Z 30 DT 135 (184) 2959 2003.05 - 2008.12

OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) Y 30 DT 130 (177) 2958 2003.05 - 2008.12

OPEL SIGNUM liftback (Z03) 3.2 V6 (F48) Z 32 SE 155 (211) 3175 2003.05 - 2008.12

OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) Z 19 DT 88 (120) 1910 2002.04 - .

OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) Z 19 DTH 110 (150) 1910 2002.04 - .

OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) Z 19 DTL 74 (100) 1910 2002.04 - .

OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69) Y 20 DTH 74 (101) 1995 2002.04 - .

OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) Y 22 DTR 92 (125) 2172 2002.04 - .

OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTI (F69) Y 30 DT 130 (177) 2958 2002.04 - .

OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTi (F69) Z 30 DT 135 (184) 2959 2002.04 - .

OPEL VECTRA C (Z02) 3.2 V6 (F69) Z 32 SE 155 (211) 3175 2002.04 - .

OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) Z 19 DT 88 (120) 1910 2002.08 - .

OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) Z 19 DTH 110 (150) 1910 2002.08 - .

OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68) Y 20 DTH 74 (101) 1995 2002.08 - .

OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) Y 22 DTR 92 (125) 2172 2002.08 - .

OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTI (F68) Y 30 DT 130 (177) 2958 2002.08 - .

OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTi (F68) Z 30 DT 135 (184) 2959 2002.08 - .

OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68) Z 32 SE 155 (211) 3175 2002.08 - .

OPEL VECTRA C kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) Z 19 DT 88 (120) 1910 2003.10 - .

OPEL VECTRA C kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) Z 19 DTH 110 (150) 1910 2003.10 - .

OPEL VECTRA C kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35) Z 19 DTL 74 (100) 1910 2003.10 - .

OPEL VECTRA C kombi (Z02) 2.0 DTI (F35) Y 20 DTH 74 (100) 1995 2003.10 - .

OPEL VECTRA C kombi (Z02) 2.2 DTI (F35) Y 22 DTR 92 (125) 2172 2003.10 - .
Model kompresoraSANDEN SD7V16
Numer oryginalny OEMDELPHI TSP0156113M
DELPHI TSP0155475
DRI 700510456
ELSTOCK 51-0456
FIAT 51760316
FIAT 71786549
HELLA 8FK351316-231
LIZARTE 81.10.47.036
OPEL 6854052
OPEL 12843774
OPEL 13171593
OPEL 6854063
OPEL 6854089
OPEL 13147264
SAAB 93187228
SANDEN SD7V16-1073
SANDEN SD7V16-1250
SANDEN SD7V16-1254
SANDEN SD7V16-1258

Newsletter